Na sprzedaż dom w Olszanach

350.000zł

Szczegółowy Opis

Tylko u Nas!
Na sprzedaż dom i zabudowania gospodarcze na wsi, dobrze skomunikowanej ze Strzegomiem i Świebodzicami, o powierzchni 173m, do kapitalnego remontu. Dom ma ogromny potencjał, bardzo jasne i przestronne pokoje, wykończone w tej chwili tynkami wapiennymi, podłogi drewniane – do wymiany, okna drewniane z lat 90-tych do renowacji lub wymiany. Ogrzewanie piecowe. Dach do wymiany. Z domem połączone są budynki gospodarcze – stajnia i bardzo duża stodołą o powierzchni 157m idealnie nadaje się do prowadzenia działalności gospodarczej – produkcyjnej np zakład kamieniarski, lub usługowej – warsztat. Obok stoi budynek mieszkalno – gospodarczy o łącznej powierzchni około 90m. Dom zlokalizowany na dużej kształtnej działce. Do domu przynależy działka rolna, która jest położona za zabudowaniami gospodarczymi o powierzchni 6500m.

Więcej szczegółów, jak również innych ofert nieruchomości ze Strzegomia, Środy Śląskiej, Jawora, Świebodzic i Świdnicy znajdują się na stronie biura oraz w siedzibie przy ul. Rynek 14-18d, 58-150 Strzegom.

Opis nieruchomości zawarty na stronie internetowej sporządzony został na podstawie oględzin i informacji pozyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Zapraszam do prezentacji!

WESTA NIERUCHOMOŚCI

P.F.K. Natalia Zięba
Rynek 14-18d
58-150 Strzegom

  • ID: 4291
  • Published: 11 marca 2023
  • Last Update: 11 sierpnia 2023
  • Views: 31