Dom w Kłaczynie

470.000zł

Szczegółowy Opis

Na sprzedaż piękny, duży dom jednorodzinny do remontu. Wejście do domu od strony ulicy oraz od strony podwórza. W domu wydzielona część sklepowa i zapleczowa. Na parterze znajdują się dwa pokoje i kuchnia. Na piętrze jest pięć pokoi i łazienka z wanną. Na drugim piętrze znajduje się część strychowa, którą z powodzeniem można zaadoptować na część mieszkalną. Z drugiego piętra wejście na jeszcze jeden strych. Dach jest wyremontowany – nowe pokrycie i izolacja. Okna stare drewniane-podwójne, na podłogach parkiet, schody drewniane. Ogrzewanie centralne piecowe (kotłownia znajduje się w piwnicy domu) do naprawy. Dom posadowiony w urokliwej miejscowości Kłaczyna nieopodal rzeki.
Na działce znajduje się część gospodarcza, w pełni przygotowana do prowadzenia działalności mięsnej – wędliniarskiej. W obiekcie znajduje się pełna infrastruktura rzeźni i masarni.

Więcej szczegółów, jak również innych ofert nieruchomości ze Strzegomia, Środy Śląskiej, Jawora, Świebodzic i Świdnicy znajdują się na stronie biura oraz w siedzibie przy ul. Rynek 14-18d, 58-150 Strzegom.

Opis nieruchomości zawarty na stronie internetowej sporządzony został na podstawie oględzin i informacji pozyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Zapraszam do prezentacji!

WESTA NIERUCHOMOŚCI
westa.biuronieruchomoś  
P.F.K. Natalia Zięba
Rynek 14-18d
58-150 Strzegom

Plany

Parter

  • ID: 3658
  • Published: 20 maja 2021
  • Last Update: 23 listopada 2022
  • Views: 210