Dom Goczałków Górny

469.000zł

Szczegółowy Opis

Na sprzedaż dom na wsi z pięknym ogrodem.
Dom zlokalizowany jest w miejscowości Goczałków Górny. Na pierwszej kondygnacji budynku znajduje się jeden pokój, duża kuchnia z jadalnią i wyjściem na ogród oraz bardzo duża łazienka z oknem. Na drugiej kondygnacji domu, są dwie ustawne sypialnie, toaleta i przedpokój z wyjściem na strych. Standard wykończenia domu jest dobry. Na podłogach płytki w kuchni i łazienkach. Okna białe PCVma dole, na pietrze brązowe, w korytarzach na ścianach boazeria, drzwi wewnętrzne i schody drewniane.
Instalacja elektryczna miedziana, centralne ogrzewanie zasilane piecem węglowym znajdującym się w piwnicy. Działka wokół domu zagospodarowana, znajdują się na niej nasadzenia, klomby i ogródek warzywny. Zdobi go również kilka pergoli. Urządzonych jest kilka miejsc odpoczynku, podest z ławka i dwa tarasy. Działka ogrodzona od frontu ozdobnym murem ze stalowymi przęsłami, od ogrodu żywopłotem.
Dach pokryty blacho-dachowka. Elewacja baranek koloru białego.

Bardzo dobra lokalizacja 6,5km od Strzegomia. Goczałków Górny ma swój plac zabaw i nowa świetlicę.

Więcej szczegółów, jak również innych ofert nieruchomości ze Strzegomia, Środy Śląskiej, Jawora, Świebodzic i Świdnicy znajdują się na stronie biura oraz w siedzibie przy ul. Rynek 14-18d, 58-150 Strzegom.

Opis nieruchomości zawarty na stronie internetowej sporządzony został na podstawie oględzin i informacji pozyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Zapraszam do prezentacji!

WESTA NIERUCHOMOŚCI

P.F.K. Natalia Zięba
Rynek 14-18d
58-150 Strzegom

  • ID: 4515
  • Published: 29 maja 2023
  • Last Update: 29 maja 2023
  • Views: 14