Mieszkanie Strzegom

Contact for price

Szczegółowy Opis

Do sprzedania mieszkanie o pow. 63 m², usytuowane w bardzo dobrej lokalizacji blisko centrum. W pobliżu znajdują się markety oraz przychodnia zdrowia. Budynek mieszkalny jest ocieplony z nową elewacją. Mieszkanie mieści się na trzecim piętrze i jest bardzo słoneczne a w okresie zimowym jest to dużą zaletą.

Parametry mieszkania:
Pow. 63 m² (Salon-Kuchnia-Łazienka-Toaleta-Przedpojój-2 pokoje)

Ogrzewanie: miejskie (bez liczników na grzejnikach)
Okna: plastikowe (parapety kamienne)
Drzwi wejściowe: antywłamaniowe
Instalacja: wodno-kanalizacyjna wymieniona. Grzejniki i junkers wymienione na nowe w 2015 roku.
Instalacja elektryczna: miedź
Łazienka: wyposażona (prysznic, pralka firmy BOSCH, umywalka z szafką, lustro, baterie w łazienne są firmy Grohe) cała pokryta kafelkami firmy (Paradyż)
Toaleta: zostaje w takim stanie jak na zdjęciu. Pokryta kafelkami firmy (Paradyż)
Kuchnia: wyposażona w wysokiej klasy sprzęt marki BOSCH i SAMSUNG (lodówka firmy Samsung Chef Collection, płyta gazowa, okap kominowy, zmywarka, piekarnik z termosondą, mikrofala) meble robione na wymiar na wysoki połysk, blaty kamienne, pomiędzy szafkami a blatem zamontowane są ozdobne szyby. Dodatkowo do wyposażenia wchodzi duży stół na 6 osób z możliwością powiększenia co najmniej do 12 osób oraz 6 krzeseł. Podłoga w kuchni wyłożona jest kaflami.
Salon: zostaje do wyposażenia nowym nabywcom mieszkania na podłodze ułożone są panele bardzo wysokiej jakości 14mm.
Przedpokój: wyposażony w dwie szafy (jedna posiada półki natomiast druga posiada dwa drążki do zawieszenia odzieży oraz półki) szafy robione były na wymiar w 2020 roku. Podłoga w przedpokoju wyłożona jest kaflami.
1 pokój (sypialnia): wyposażona (dużą szafę na ubrania, ramę do łóżka oraz stelaż 160×200 oraz dwie szafeczki nocne z szufladami). Podłoga wyłożona panelami.
2 pokój: zostaje do wyposażenia przez nowych nabywców mieszkania. Podłoga wyłożona panelami z powłoką antypoślizgową.
Całe mieszkanie było odmalowane w 2020 roku w kwietniu.
Mieszkanie jest bardzo ciepłe, środkowe ogrzewane praktycznie z każdej strony. W sezonie zimowym przeważnie korzystamy z grzejnika.
Do mieszkania przynależy piwnica oraz ogólnodostępna dla wszystkich mieszkańców ale zamykana na klucz rowerownia/wózkowania.
W najbliższym czasie planowany jest remont klatki schodowej. Brama wejściowa otwierana jest na kod a w mieszkaniu w 2021 roku został wymieniony domofon.

  • ID: 3962
  • Published: 25 maja 2022
  • Last Update: 25 maja 2022
  • Views: 6